DR HENK VREEKAMP
DOOR JOODSE VRAGEN UITGEDAAGDE HEIDEN-CHRISTELIJKE THEOLOOG

Mens op aarde

Rouwkaart

Boeken

Muziek

Agenda 2016

Curriculum Vitae

Preken

Publicaties

Interviews

Artikelen (English, Deutsch, Nederlands)

Contact en Links

Agenda 2016

Januari 

3 jan   9.30 Wezep Vredeskerk kerkdienst
10 jan  9.00  Ede Kleopasgemeente Emmaus kerkdienst
17 jan  10.00 Hoog Soeren Kapel kerkdienst
17 jan  17.00 Ermelo Kerkelijk Centrum kerkdienst
24 jan  9.30 Nijkerkerveen kerkdienst
24 jan  19.00 Wezep Pauluskerk Zangdienst m.m.v. Blokfluit ensemble FEW
31 jan  10.00 Epe Grote Kerk kerkdienst
31 jan 17.00 Kampen Open Hof Tora en Evangeliedienst - Sidra Jetro (Ex. 18:1-20:23)


Februari

1 febr   20.00 Dalfsen Toelichting Oerijssel deel 2
7 febr  10.00 Epe Goede Herder Kerk kerkdienst
14 febr 10.00 De Bilt Dorpskerk kerkdienst
14 febr 14.30 Wilsum Dorpskerk kerkdienst
16 febr 17-21 u Israelcursus, Patroonstraat 1, Nijkerk met rabbijn R. Evers Over Sidra Teroema (Ex. 25:1-27:19) Zie: christenenvoorisrael.nl/israelcursus/
17 febr 10.00 u Zwolle Stuurgroep 50+ Lezing: 'Als Freyja zich laat zien'
21 febr 10.00 Apeldoorn Open Hof kerkdienst
21 febr 18.30 Hierden 't Visnet kerkdienst
27 febr 20.00 Epe Grote Kerk Domineesconcert op het Meere-orgel m.m.v. Anne Wielink, sopraan
28 febr 10.00 Nieuw Loosdrecht Dorpskerk kerkdienst
28 febr 18.30 Amersfoort Adventkerk kerkdienst


Maart

3 mrt  9.30 Colmschate Oud-TVG cursisten 'Als Freyja zich laat zien'
6 mrt  10.30 Utrecht Domkerk kerkdienst
6 mrt  19.00 Wezep Vredeskerk kerkdienst
10 mrt 20.00 Inner Wheel Epe 'Het jaar van Vivaldi'
13 mrt 9.30 Gorinchem Grote Kerk kerkdienst
16 mrt 20.00 Kampen Commissie Vorming en Toerusting 'Als Freyja zich laat zien'
17 mrt 20.00 Klaaswaal Classicale Commiassie Kerk en Israel 'Israel in de kerkorde'
20 mrt 10.00 Welsum Dorpskerk kerkdienst
20 mrt 19.00 Bunschoten Zuiderkerk kerkdienst
24 mrt 19.30 Epe Grote Kerk - Witte Donderdag viering H.A.
26 mrt 21.00 Epe Grote Kerk - Paaswakeviering
27 mrt 10.00 Epe Grote Kerk - Eerste Paasdag
27 mrt 18.30 Nijkerk De Fontein kerkdienst
28 mrt 10.00 Utrecht Jacobikerk kerkdienst


































































Januari

4 jan  9.00 Kerkdienst Ede Kleopas-gemeente Emmaus
4 jan  18.30 Kerkdienst Nijkerk De Fontein
11 jan 10.00 Kerkdienst De Beemte Wilhelminakerk
18 jan 10.30 Kerkdienst Utrecht Domkerk
27 jan  17.10 NPO 2 EO Geloof en 'n hoop liefde



Februari

1 febr   9.30 Kerkdienst Ermelo Kerkelijk Centrum
2 febr   20.00 Toelichting bij 'Oerijssel' Historische Kring Dalfsen
4 febr   20.00 Lezing Giessenburg, Kerk en Israel
8 febr   10.00 Kerkdienst Hattem Emmauskerk
8 febr   17.00 Kerkdienst Utrecht Jacobikerk
9 febr   19.30 Lezing Leerhuis Diepenveen, De Notenhof, Dorpsstraat 55a 
12 febr   9.30 Oudcursisten TVG Colmschate
12 febr  20.00 Lezing Classicale Commissie Katwijk/Leiden, Vliet Noordzijde 36, Rijnsburg
15 febr   9.00 Kerkdienst Enter
22 febr   9.30 Kerkdienst Ede Bethelkerk
22 febr  18.30 Kerkdienst Hierden Visnet
28 febr   20.00 Epe Dominees-concert op het Meere-orgel van de Grote Kerk


Maart

1 mrt    9.00 Kerkdienst Ede Kleopasgemeente Emmaus
1 mrt    19.00 Kerkdienst Wezep Vredeskerk
2 mrt    10.00 Lezing Nijkerk Platform  Appel Kerk en Israel Kruiskerk 
8 mrt   10.00 Kerkdienst Werkendam
8 mrt   18.30 Kerkdienst Nieuw Loosdrecht
15 mrt  9.30 Kerkdienst Goudriaan
15 mrt  16.30 Kerkdienst Nijkerk Opstandingskerk
17 mrt  20.00 Rijssen - 'Riessenders zeent fealijk dreedubbel ...' voor Stichting Rijssene Musea en Stichting Historisch Oarfgood Riessen
22 mrt 9.30 Kerkdienst Wilsum - viering HA
22 mrt  17.00 Kerkdienst Veenendaal Sionskerk
29 mrt  10.00 Kerkdienst Epe Grote Kerk


April

  3 april  19.30 Goede Vrijdagdienst Wezep Vredeskerk - viering Heilig Avondmaal
  5 april  10.00 Eerste Paasdag - Kerkdienst Noordeinde
  5 april  18.30 Kerkdienst Amersfoort Adventkerk
26 april  10.00 Kerkdienst Soest Oude Kerk
26 april  19.00 Kerkdienst Hattem Grote- of Andreaskerk
30 april   Toelichting docufilm Oerijssel I in Veldschuur bij Rouveen


Mei

  3 mei  10.00 Kerkdienst Apeldoorn Jachtlaankerk
  3 mei  19.00 Kerkdienst De Bilt Dorpskerk
10 mei  11.00 Kerkdienst Barneveld
10 mei  19.00 Kerkdienst Bunschoten
17 mei    9.00 Kerkdienst Ede Kleopas Emmaus
17 mei  18.30 Kerkdienst Harmelen Thema-dienst
19 mei  20.00 Leeuwarden Fontein Goudenregenstraat 77 Debatavond over 'Kerk en Israel'
31 mei    9.30 Kerkdienst Epe Grote Kerk


Juni

14 juni  10.00 Kerkdienst Nunspeet Opstandingskerk


Juli

12 juli  9.30 Kerkdienst Gorinchem Grote Kerk
19 juli  10.00 Kerkdienst Nieuw-Loosdrecht Sypekerk
19.30  14.30 Kerkdienst Wilsum
26 juli  9.30 Kerkdienst Veenendaal Oude Kerk
26 juli  18.30 Kerkdienst Nijkerk Grote Kerk


Augustus

1 aug  15.00 Sint Joriskerk Amersfoort Inloopconcert Orgel (Bach en Franck) m.m.v. Anne Wielink, sopraan
2 aug  10.00 Kerkdienst Hillegondakerk Rotterdam
2 aug  17.00 Kerkdienst Gouda Sint Janskerk
5 aug  10.30 en 11.30 Marktconcert Orgel Grote Kerk Epe
9 aug  10.00 Kerkdienst De Bilt Dorpskerk
9 aug  18.30 Kerkdienst Nijkerk De Fontein
16 aug  9.30 Kerkdienst Bunschoten Dorpskerk
16 aug 19.00 Kerkdienst Oldebroek Goede Herder Kerk
23 aug  10.00 Kerkdienst Langweer
25 aug  11.30 Marktconcert Orgel Grote Kerk Elburg
30 aug  9.30 Kerkdienst Epe Grote Kerk


September

5 sept 19.30 Orgelconcert Oosterwolde
6 sep  9.30 Kerkdienst Wezep Vredeskerk Viering H.A.
6 sep  19.00 Kerkdienst Wezep Voortzetting viering en dankzegging H.A.
12 sep 16.00 Nijkerk De Fontein Dominees concert
13 sep 9.30 Kerkdienst Nijbroek
15 sep Leeravond Kerk en Israel Jongerenkring Sint Joriskerk Amersfoort


Oktober

4 okt  10.00 Kerkdienst Berkel & Rodenrijs Israelzondag
4 okt  17.00 Kerkdienst Ede Nieuwe Kerk Israelzondag
7 okt  20.00 Leeravond Kerk en Israel Vleuten" 'De Joodse wortels van de christelijke eredienst'
8 okt  15.30 Elburg Opening tentoonstelling 'De Heer is mijn herder'. Verbeelding van psalmen door Henk Pietersma, Jip Wijngaarden en Ria van Oosten.
11 okt  10.00 Kerkdienst Hoevelaken De Eshof
11 okt  18.30 Kerkdienst Amersfoort Adventkerk
14 okt  20.00 Leeravond Kerk en Israel Veenendaal
15 okt  20.00 Leeravond Kerk en Israel Oudewater
18 okt  9.00 en 10.45 Kerkdienst Wierden Dorpskerk
18 okt  17.00 Kerkdienst Ermelo Kerkelijk Centrum
21 okt  20.00 Epe Grote Kerk Docufilm Oerijssel deel 1 'Zunnewende'
22 okt  19.30 Lunteren Dorpskerk - bijdrage opening expositie 'Religie in Lunteren door de eeuwen heen'
25 okt  10.00 Kerkdienst Amersfoort Nieuwe Kerk
28 okt  20.00 Leeravond Kerk en Israel Linschoten
31 oktober 10.00 Ermelo EW Studiedag Israel - reactie op boek van Edjan Westerman 'De Messias leren' - Immanuelkerk, Stationssstraat 137


November

1 nov 10.00 Kerkdienst Epe Goede Herderkerk
1 nov 18.30 Kerkdienst Veenendaal Westerkerk
10 nov 19.30 Bibliotheek Drachten - Samenwerking Bibliotheek en Protestantse Gemeente - Als Freyja zich laat zien
15 nov 9.30 Kerkdienst Veenendaal Sionskerk
15 nov 18.30 Kerkdienst Harderwijk Bethelkerk
18 nov 20.00 Hasselt Vrouwen Nu - Oerijssel
22 nov 9.30 Kerkdienst Hattemerbroek De Hoeksteen
25 nov 20.00 Nijkerk Grote Kerk Presentatie CD Gerrit Christiaan de Gier - De Psalmen van Israel -de mooiste Gezangen in de kerk.
26 nov 20.00 Woerden Kerk en Israel


December

6 dec 11.00 Kerkdienst Amsterdam Oude Kerk
6 dec 18.30 Kerkdienst Amersfoort Adventkerk Leerdienst
9 dec 20.00 Epe Grote Kerk Docufilm Oerijssel deel 2 'Winterwende'
10 dec 20.00 Leerhuis Hattem - Als Freyja zich laat zien
12 dec 19.30 Rouveen Oerijssel deel 2 'Winterwende'
13 dec 9.30 Kerkdienst Ede Nieuwe Kerk
20 dec 10.00 Kerkdienst Noordeinde
20 dec 14.30 Kerkdienst Oosterwolde
31 dec 19.00 Kerkdienst Epe Grote Kerk












































































Mei

4 mei  9.30 Kerkdienst Gorinchem Grote Kerk
4 mei  18.30 Kerkdienst Amersfoort Adventkerk
11 mei 9.30 Kerkdienst Nijkerk De Fontein
15 mei 19.30 lezing Classis Harderwijk 'Als Freyja zich laat zien'
18 mei 9.30 Kerkdienst Waddinxveen Bethelkerk
18 mei 14.30 Kerkdienst Oosterwolde
23 mei 14.00 Ommen Symposium 'Onopgeefbaar verbonden' 
25 mei 9.30 Kerkdienst Veessen
25 mei 18.30 Kerkdienst Lage Vuursche


Juni

1 juni 9.30 Kerkdienst Bunschoten Dorpskerk
8 juni 17.00 Kerkdienst Utrecht Jacobikerk
9 juni 20.00 EO Radio 5 In gesprek met Andre Diepenbroek over Pinksteren
15 juni 9.30 Kerkdienst Enter
15 juni 14.30 Kerkdienst Wilsum
22 juni 9.30 Kerkdienst Wezep Vredeskerk
29 juni 9.30 Kerkdienst Epe Grote Kerk
29 juni 19.00 Kerkdienst Wezep Pauluskerk


Juli

2 juli 10.30-11.00 en 11.30-12.00 Bespeling Meere-orgel Grote Kerk Epe
Programma
6 juli 9.30 Kerkdienst Nijbroek
13 juli 10.00 Kerkdienst Bergen (NH)
13 juli 17.00 Kerkdienst Jacobikerk Utrecht
20 juli 9.30 Kerkdienst Nijkerk De Fontein
20 juli 19.00 Kerkdienst Wezep Vredeskerk
27 juli 10.00 Kerkdienst Noordeinde
27 juli 14.30 Kerkdienst Oosterwolde


Augustus

3 aug 10.00 Kerkdienst Gouda Sint Janskerk
3 aug 18.30 Kerkdienst Bodegraven Dorpskerk
10 aug 9.30 Kerkdienst Goudriaan
17 aug 9.30 Kerkdienst Hattemerbroek
17 aug 16.30 Kerkdienst Nijkerk Opstandingskerk
17 aug 18.30 Kerkdienst Nijkerk Grote Kerk
24 aug 10.00 Kerkdienst Apeldoorn Grote Kerk
24 aug 19.00 Kerkdienst Bunschoten Dorpskerk
31 aug 9.30 Kerkdienst Epe Grote Kerk


September

7 sep 9.00 Kerkdienst Emmeloord 'De Ontmoeting'
7 sep 17.00 Kerkdienst Nunspeet Opstandingskerk
14 sep 17.00 Kerkdienst Utrecht Jacobikerk
15 sept 19.30 Lezing Classis Rotterdam


Oktober

5 okt Israelzondag 11.00 Kerkdienst Amsterdam Oude Kerk
5 okt 17.00 Kampen Het Open Hof Leerdienst Tora en Evangelie
7 okt 20.00 Beilen Lezing 'De oorsprong van onze eredienst'
9 okt 19.30 Wezep Pauluskerk Lezing Intro 'Als Freyja zich laat zien'
12 okt 10.00 Kerkdienst Amersfoort Adventkerk
12 okt 17.00 Kerkdienst Nieuw Lekkerland Leerdienst over brief aan de Hebreeen
13 okt 20.00 Amerongen Vorming&Toerusting 'Waarom viert de kerk geen Loofhuttenfeest?
14 okt 20.00 Ermelo Vorming&Toerusting 'Als Freyja zich laat zien'
15 okt 19.45 Ede De Ark Heyendaal 10 Vorming en Toerusting: De Joodse gedenkdagen van het najaar
16 okt 20.00 Filmhuis Kampen Toelichting bij film van Geertjan Lassche
'Oerijssel' deel 1
19 okt 10.00 Kerkdienst Utrecht Nieuwe Kerk
19 okt 17.00 Kerkdienst Waddinxveen Bethelkerk
21 okt 14.15 Hattem Lezing PCOB
23 okt 19.30 Nijverdal Leerhuis 'Als Freyja zich laat zien'
24 okt 20.00 Epe Grote Kerk Toespraak tijdens Boekpresentatie
Organist in de praktijk
26 okt 9.30 Kerkdienst 't Harde
26 okt 14.30 Kerkdienst Wilsum


November

2 nov 10.30 Kerkdienst Bennekom Oude Kerk
14 nov 10.00 Nijkerk Christenen voor Israel lezing samen met rabbijn R. Evers 'Israel tussen particularisme en universalisme'
16 nov 10.00 Kerkdienst Middelburg Nieuwe Kerk
19 nov 20.00 Elburg  Hervormd Kerkelijk Centrum Van Kinsbergenstraat 2  'Als Freyja zich laat zien'
23 nov 9.30 Kerkdienst Veenendaal Westerkerk
23 nov 17.00 Kerkdienst Ede Nieuwe Kerk
26 nov 19.45 Vaassen Confessionele Vereniging 'Als Freyja zich laat zien'
27 nov 20.00 Kerkelijk Centrum Emmaus Ede Laan der Verenigde Naties 94
 
Dubbellezing met dr John van Eck over het Apostolicum
30 nov 9.00-10.00 Radio 5  
De Vermoeden-Viering (1/4)


December

1 dec 20.00 Elburg Lionsclub
7 dec 10.00 Kerkdienst Hoevelaken De Eshof
7 dec 9.00-10.00 Radio 5 De Vermoeden-Viering (2/4)
7 dec 18.30 Kerkdienst Nieuw Loosdrecht
14 dec 9.00-10.00 Radio 5 De Vermoeden-Viering (3/4)
21 dec 10.30 Kerkdienst Utrecht Domkerk
21 dec 9.00-10.00 Radio 5 De Vermoeden-Viering (4/4)
25 dec 9.00 Kerkdienst Ede Emmaus
28 dec 10.30 Kerkdienst Hattem Grote Kerk
28 dec 19.00 Kerkdienst Heerde Johanneskerk
31 dec 19.00 Kerkdienst Epe Grote Kerk


Mens op aardeRouwkaartBoekenMuziekAgenda 2016Curriculum VitaePrekenPublicatiesInterviewsArtikelen (English, Deutsch, Nederlands)Contact en Links